Rezervace + 420 545 428 310 menu
Aktuality

Již dnes nový jídelní lístek!

28.11.2016

Vážení zákazníci,

je nám potěšením pozvat Vás do Restaurace Sabaidy na naši zbrusu novou, pestřejší a přehlednější nabídku pokrmů a nápojů, kterou jsme pro Vás na Vaše přání připravili. V novém jídelníčku naleznete mimo rozšíření výběru rybích či masových pokrmů například kategorii „Speciality šéfkuchaře,“ kterou tvoří delikatesy vycházející z laoské a thajské tradice, ale navíc je v nich jasně znatelný specifický rukopis paní majitelky Amphone a celé její rodiny, takže si můžete být jisti, že je nenabízejí v žádné jiné restauraci.

Milovníky kvalitních čajů zase jistě potěší nové položky v této kategorii.  Vedle klasického černého a zeleného čaje Vám nyní nabízíme například vynikající jasmínový, ovocný s malinou a goji, povzbuzující „Happiness tea“ nebo nádherné kvetoucí čaje, které uchvátí snad každého.

Další novinkou jsou „Velké obědové polévky“ – lehká, avšak dostatečně sytá a výživná alternativa pro ty, komu naše porce hlavních jídel připadají až příliš vydatné. To ostatně bývá častá poznámka hostů, kteří mnohdy při sebelepší vůli nejsou svou porci schopni dojíst, protože je toho „zkrátka kopec.“ Vězte, že se za tím neskrývá naše touha Vás vykrmit nebo něco podobného, v asijských kulturách však jídlo = láska, takže když Vám naši kuchaři na talíř naloží „kopec jídla,“ znamená to, že Vás, své hosty, mají zkrátka velmi rádi.

Doufáme, že jsme Vám novou nabídkou jídla udělali radost, najdete si své nové favority a i nadále nám zachováte přízeň. Přejeme Vám dobrou chuť!

Tým Restaurace Sabaidy